După modelul 'Introducere în... ' (sistemul mass-media, relaţii publice, publicitate etc.), am zis că trebuie să am şi eu o introducere, că nu puteam să încep aşa, de ici de colo.Îmi place teatrul, îmi plac filmele, îmi place literatura. Aşadar, o să scriu despre ce-mi place.O singură dorinţă am - să-mi fac tema la internet cum trebuie, că deocamdată nu-mi surâde această activitate. Aaa... îmi place gramatica limbii române, aşa că nu ar fi ieşit din comun să împărtăşesc din durerile sufletului meu, şi anume, greşeli 'de te doare mintea', cum s-ar spune, auzite în jurul meu.Finally, spor mie!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu